Jesteś tutaj: Home next Gipsówka w roli głównej – Art Hotel Wrocław; gipsówka, dekoracje z gipsówki, dekoracje Art Hotel Wrocław

Przyjęcie to będę długo wspominać…Kolejne, które wzbudzało tysiące pozytywnych emocji, kolejni piękni, ciepli i kochający się ludzie. Nieopisane jest szczęście jakiego mogę doświadczać współpracując z takimi osobami i przy takich uroczystościach. Niewielkie przyjęcie, niesamowicie kameralne i w roztaczającej się dookoła przyjaznej atmosferze. Chyba właśnie takiego klimatu, takiej aury powinny szukać wszystkie pary. Nie problemów, nie non stop gromadzących się obowiązków, czy spraw, które trzeba załatwić. Wszystko to jest o wiele prostsze, kiedy między nami i w naszych sercach jest magia… Wówczas nawet i tysiące kilometrów nie stanowią żadnej przeszkody, aby ten piękny dzień Waszego ślubu był po prostu idealny i wyjątkowy dla Was!
Haniu i Marku, dziękuję że mnie znaleźliście! Dziękuję, że mogłam poznać Was i po raz kolejny doświadczać ciepła!

A poniżej cudowna dekoracja w Art Hotel we Wrocławiu. Elegancka, delikatna i romantyczna wersja gipsówki. Kto z Was skusi się na taką dekorację w sezonie 2016??

wesele w Art Hotel Wrocław_dekoracje w Art Hotel Wrocław_gipsówka

Gipsówka_kompozycje z gipsówki_drewniane lampiony

dekoracje Art Hotel Wrocław

Gipsówka na wesele_kompozcyje z gipsówki_Art Hotel Wrocław

Niskie kompozycje z gipsówki  (937 x 625)

dekoracje z gipsówki_dekroacje w Art Hotel Wrocław

kompozycje z gipsówki_dekoracje z gipsówki_Art Hotel Wrocław

Dodano: sty - 5 - 2016 |