Jesteś tutaj: Home next Steampunkowy ślub w Dworze Korona Karkonoszy! Dwór Korona Karkonoszy

deoracje sal weselnych WrocławŚlub Pauliny i Jacka był jedyny w swoim rodzaju…na samą myśl o tym pięknym dniu uśmiech sam pojawia się na mojej twarzy;) To był ślub wyjątkowy, idealnie dopracowany i po prostu jedyny w swoim rodzaju! Z całą pewnością mogę powiedzieć, że należy do jednych z moich ulubionych w tym sezonie! Tyle emocji, tyle pięknych chwil, tyle ciepła, tyle radości – a wszystko za sprawą Paulinki i Jacka, którzy starali się ze wszystkich sił, aby ten dzień, ich dzień, był jak najlepszym odwzorowaniem tego, co im w głowach i duszy siedzi! Czyste szaleństwo!

Od pierwszego maila, kiedy Paulina napisała do mnie i opowiedziała o swojej wizji wiedziałam, że jak najbardziej odbieramy na tych samych falach, a cały ten pomysł na steampunkowe wesele jest po prostu czadowy!;) Łał! No co ja mogę jeszcze powiedzieć, myślę, że wszystko się udało! W 100%! Każda osoba, każdy gość był na maxa zaangażowany w to, aby cały ten dzień stylistycznie przeobraził się w historię wyciągniętą prosto z książki fantasy! Cała dekoracja, wszystkie te detale, elementy latające stworzone przez Paulinę, kapelusze stworzone przez Jacka, no myślałam, że nic mnie już nie zaskoczy tego dnia. Ale nie! Kiedy zobaczyłam tych wszystkich gości szykujących się do ceremonii, kiedy zobaczyłam te wszystkie osoby wychodzące na zewnątrz w strojach, które przechodziły wszelkie oczekiwania, pomyślałam sobie: Paulino, Jacku…stworzyliście dzień, którego na pewno nie zapomnicie do końca życia…dzień, który jest w 100% Wasz, Wasz jedyny i wyjątkowy…Niepowtarzalny! A ja tylko pomogłam to wszystko uporządkować i ustroić w kwiaty:))

Długo by tutaj pisać o tym wszystkim…jednym słowem, chciałabym Wam serdecznie podziękować za pełne zaufanie, za to, że mogłam choć w części uczestniczyć w tym dniu, że mogłam razem z Wam kreować świat z bajki, świat którego nie da się zapomnieć! Dzięki! Za miodek też, pychotka!

A całe to wydarzenie miało miejsce w magicznym Dwór Korona Karkonoszy;)
Dzięki uprzejmości Pary Młodej i za ich zgodą oczywiście, będę mogła też pokazać Wam choć troszkę jak ONI wyglądali! CZAD:)

Miłego oglądania:)

Dekoracje sal weselnych_Wrocław_Świdnica_Legnica_Jawor_Wałbrzych
Wszędzie ogrom akcentów i detali powiązanych ze stylem steampunkowym! Zegary, trybiki, latające ‚szybowce’, gadżety typu kapelusze, okulary i wiele wiele innych…!
Dwór korona karkonoszy_dekoracje ślubne Wrocław

Dekoracje sal weselnych Wrocław_Świdnica_Legnica_jawor_strzegom
Dwór korona karkonoszy_dekoracje ślubne Jawor_Legnica_Wrocław

Dekoracje sal weselnych Legnica_Jawor_Wrocław
A któż się tutaj ukrył? Kukułeczka kuka! ;)
Dekoracje sal weselnch Świdnica_Jawor_Legnica_Wrocław

Dekoracje sal weselnych Legnica_Wrocław_Świdnica_Wałbrzych
Na oknach pojawiły się różne zegary oplecione tajemniczą roślinnością…
IMG_6692 (937 x 625)
Kącik z księgą gości…:)
Dekoracje ślubne_Wrocław_Świdnica_Legnica_Jawor_Wałbrzych

Dekoracje sal weselnych Świdnica_Wrocław_Jawor_Legnica
A na zewnątrz altanka, snopki siana i piękne widoki czekają już na Młodą Parę:)
Dwór korona Karkonoszy_ceremonai w plenerze_ślub w plenerze

A na koniec Oni – Paulina i Jacek i ich zaczarowany świat;))) Dziękuję za zdjęcia!:)
Zdjęcia autorstwa Marcin Oliva Soto !
Steampunk - Państwo Młodzi 5

Steampunk - Państwo Młodzi 6

Steampunk - Państwo Młodzi 7