o mnie

Macie dosyć nudnych, monotonnych i pospolitych rozwiązań? Szukacie czegoś, co chwyci za serce, zapadnie w pamięć oraz będzie oryginalne? Cenicie kreatywność, pasję oraz chcecie, aby ten najważniejszy w Waszym życiu dzień był wyjątkowy i niepowtarzalny? Trafiliście w 10-tkę!

MLdecor to firma specjalizująca się nadawaniem szczególnego charakteru, magii oraz wyjątkowego stylu każdemu przyjęciu! Zajmujemy się dekoracją sal weselnych, kościołów oraz innych imprez okolicznościowych. Ponadto oferujemy niezwykłą oprawę graficzną – tworzymy zaproszenia oraz wszelkie dodatki współgrające z całością dekoracji.  Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a napięcia związane z gorączką przygotowań szybko niwelujemy poczuciem humoru, przyjaznym nastawieniem oraz uśmiechem.Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Z chęcią wysłuchujemy propozycji klientów, przedstawiamy inspiracje, ustalamy styl, dobieramy kolorystykę, motywy przewodnie i inne dodatki. Staramy się, aby oprawa plastyczna oraz graficzna w pełni odzwierciedlała upodobania oraz osobowość naszych klientów. Dlatego też, rozmowa to podstawa! Omawianie szczegółów przy filiżance kawy umożliwia nam lepsze poznanie klienta oraz swobodny kontakt.

Z chęcią pomagamy również w odpowiednim dopasowaniu kwiatów do wybranej stylistyki. Ukończenie szkoły wyższej, a zarazem uzyskanie tytułu Architekta Krajobrazu na pewno stanowi duży plus w tej materii. Lubimy subtelne, jak również niestandardowe połączenia jeśli chodzi o gatunki roślin, ale również kolorystykę.

MLdecor gwarantuje wam  „ochy i achy” w ustach gości! Niezapomniane wrażenia wizualne to jedna z wielu zalet usług naszej firmy. Korzystając z naszej oferty możecie być pewni, że wasz ślub na długo pozostanie ‘na językach’! Zapraszamy do współpracy!

Autor fotografii:
Aleksandra Pawłowska Photography