Kameralne przyjęcie

Restauracja Pod Rumakiem Strzegom; dekoracje sal weselnych Strzegom, Świdnica, Wałbrzych; dekoracje sal Jawor; dekoracje sal Wrocław

Kto powiedział, że jak wesele to tylko imprezy na ponad 100 osób, że z pompą, że pałace, zamki, hotele 4*… Nadal bardzo często wyprawiane są huczne wesela, ale coraz częściej można spotkać również pary, które preferują intymny klimat w gronie najbliższych;) Tak właśnie było u Joli i Tomka. Piękne, kameralne przyjęcie weselne w niewielkiej sali w Strzegomiu…;) Na długo zapamiętam tą realizację… Jak to Jola ujęła: „…ma być las i łąka w jednym…!” :) ))))) Spodobał mi się ten pomysł;p Sezon nie był już totalnie na łąkę, ale tajemniczego lasu trochę tutaj udało nam się przemycić… dużo zieleni oraz delikatne, naturalne kwiaty zagościły na środku stołu. Nad kompozycją zawisły ażurowe lampiony, które tworzyły magiczny klimat, a wieczorem rzucały nieziemskie światło na otaczające ściany. Dopełnieniem były delikatne punkty świetlne ustawione wśród zieleni długiego bukietu. Do całości aranżacji wykonałyśmy również winietki oraz zawieszki na alkohol. Dodatkowo stworzyłyśmy bukiet ślubny oraz butonierkę dopasowane do całości założenia;)

Serdecznie zachęcam wszystkie Pary organizujące również małe przyjęcia weselne, czy inne imprezy okolicznościowe (Komunie Św./Chrzest Św….) do kontaktu odnośnie dekoracji! Pomożemy Wam stworzyć piękną aranżację rodzinnego przyjęcia! Zapraszam do kontaktu!

Dowiedz się więcej o organizacji chrztu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *