Wianek

Wianek zamiast welonu!

Co myślicie na temat wianków dla Panny Młodej, zamiast tradycyjnego welonu? Ja osobiście nie jestem zwolenniczką wszelkiego rodzaju welonów (choć zdarzyły się sytuacje, kiedy mnie zachwyciły), a wianki, czy opaski na głowę zawsze mnie urzekają! Tworzą fantastyczny, tak bardzo przeze mnie uwielbiany klimat vintage i rustykalny. Możliwości jest mnóstwo! Wianki można wykonać łącząc różne gatunki kwiatów, ale jak dla mnie najpiękniejsze są te naturalne, wykonane z kwiatów polnych, gałązek oraz z nutą zieleni.

Dziś chciałabym Wam przedstawić troszkę inspiracji dotyczących właśnie tych zwiewnych dodatków dla PM. Może po zapoznaniu się z nimi, zainspirujecie się drogie przyszłe Panny Młode, aby wykorzystać ten pomysł na własnym ślubie?

Wiosna już niebawem, lato coraz bliżej – nie mogę się doczekać! Takie piękne wianki, jako ozdoba głowy, ale również jako dekoracja na sali weselnej, będziecie mogli u nas dostać! Już nie mogę się doczekać kiedy je tutaj zaprezentujemy – palety inspiracji to mała zapowiedź co dla Was szykujemy na wiosnę i lato!

Pozdrawiam – Maja!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *