Zegarek na wesele

Zegarek na wesele – czy panna młoda powinna go zakładać?

Klasyczny zegarek damski może być stylowym wykończeniem niemal każdej stylizacji. Jednak, czy zegarek pasuje do sukienki na wesele? Jak najbardziej! Należy go oczywiście odpowiednio dopasować do sukni. Sprawdź, jaki zegarek na wesele będzie najbardziej odpowiedni.

Zegarek dla panny młodej – hit czy kit?

Zegarek na wesele to świetna opcja nie tylko dla pana młodego, ale również i panny młodej. Nie istnieją żadne ludowe przesądy, które zabraniałyby sięgania po dodatek tego typu podczas ślubu. Klasyczny zegarek damski nie ściągnie więc na nią żadnego nieszczęścia, także bez obaw można użyć go jako dopełnienie stylizacji. Taki drobiazg może okazać się niezwykle przydatny podczas ślubnej uroczystości. Dzięki niemu stworzyć możemy niezwykle oryginalną stylizację, pozwoli on także kontrolować czas, co w tak ważnym dniu może okazać się bardzo pomocne.

Jaki zegarek na wesele do sukni?

Wybierając zegarek damski na pasku do sukienki dla panny młodej, trzeba pamiętać o kilku kwestiach. Po pierwsze, jego kolor musi współgrać ze ślubną suknią. Doskonałym wyborem będą więc zegarki w kolorze srebra, zawieszone na delikatnych bransoletach lub białym, skórzanym pasku. Takie modele idealnie wkomponują się w całą stylizację, zgrają z suknią ślubną oraz pozostałymi dodatkami.

Zegarek z ciemną tarczą raczej nie będzie dobrym wyborem, ponieważ najpewniej odciągnie uwagę od ślubnej sukni. Na pewno nie powinno się też wybierać bogato zdobionych bransolet, a raczej postawić na klasyczny zegarek damski. Wybierając zegarek do sukienki na wesele, należy również pamiętać, że musi on pasować do reszty biżuterii. Ważne, aby były one w jednym kolorze.

Zegarek pomysłem na ślubny prezent

Ciekawym pomysłem na prezent dla pary młodej mogą być zegarki. W ofercie wielu producentów znajdziemy podobne modele zegarków dla kobiet i mężczyzn. Takie pasujące do siebie czasomierze to dokonały pomysł na ślubny prezent. Warto także na odwrocie zegarka wygrawerować dedykację lub sentencję – taki prezent z pewnością będzie miał dla młodej pary wartość sentymentalną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *